مجموعه هامین کشت شما را به خرید بهترین محصولات پشت تراکتوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده بهترین بیل تراکتور باغی

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع بیل تراکتور باغیمرکز خرید بیل تراکتور باغی

بیل تراکتور باغی برای عملیات عمرانی ، کشاورزی، حفاری و گود برداری استفاده می شود. بازوی مکانیکی که برای حفر زمین مورد استفاده قرار می گیرد، بسته به نوع تراکتور، در قسمت های مختلفی از تراکتور سوار است. استفاده از بیل تراکتور باغی برای ساخت و ساز و جاده سازی هم بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. بنا به قدرت حفاری که بیل تراکتور دارد، زمان پیشرفت پروژه های مربوطه را دو چندان کرده است.

فروشنده بهترین بیل تراکتور باغی

انواع بیل تراکتور باغی

انواع بیل تراکتور باغی همانطور که گفته شد انواع بیل تراکتور بسته به مکانی که بیل روی تراکتور قرار دارد فرق می کند، بیل عقب تراکتور باغی، بیل جلو تراکتور باغی. اما همه ی آن ها ویژگی های مشترکی دارند، که تغییر در قدرت هر کدام، کارایی بیل تراکتور را متمایز می کند. موارد زیر، قیمت های اصلی و تاثیر گذار محصول اند.

  • عمق حفاری
  • ارتفاع بیل تراکتور
  • قدرت شکافتن
  • سایز و طول و حجم باگت
  • شیر هیدرولیکی
  • پمپ هیدرولیکی

هر چه عمقی که بیل تراکتور باغی می تواند حفاری کند  و شکافی  که در زمین ایجاد کند عمیق تر باشد، بیل تراکتور پرکاربرد تر است. بسته به نوع پروژه نوع بیل فرق می کند؛ در پروژه های راه شهر سازی باید ارتفاع بیل تراکتور بیشتر باشد و به علت سخت بودن زمین قدرت پمپ هیدورلیکی هم باید بالا باشد. اما در پروژه های کشاورزی بسته به نوع زمین سایز و حجم باگت حائز اهمیت تر است. برای حفاری در زمین های نرم و مرطوب باید عمق و شکاف مد نظر باشد.

هرچه ارتفاع بیل تراکتور بیشتر باشد، مساحت بیشتری را در گیر می کند و به طبع هر چه حجم باگت گسترده تر باشد، زمان کمتری برای حفاری و کندن زمین صرف می شود. بهترین بیل تراکتور، بیلی است که متناسب با نوع پروژه شما باشد.

مرکز خرید بیل تراکتور باغی

مرکز خرید بیل تراکتور باغی با توجه به حوزه ایی که بیشتر فعالیت می کنید( کشاورزی، عمرانی، گود برداری و حفاری) اگر بیل تراکتوری که می خرید سازگار با نوع فعالیتتان باشد، هیچ فشار خارجی و اضافه ایی به بیل تراکتور وارد نمی شود و خرابی و نقص فنی در هیچ قطعه ایی پیش نمی آید.

برای خرید بیل تراکتور باغی باید حتما با مشاور فروش محصول هماهنگی های لازم را انجام دهید، و با دادن اطلاع دقیق از نوع پروژه تان، بهترین نوع بیل تراکتور باغی به شما عرضه می شود.

محصول تا چند سال دارای خدمات پس از فروش است، و در صورت بروز مشکل یا تعویض قطعه، با مراجعه به نمایندگی های محصول، با کمترین هزینه یا به صورت رایگان، مشکل را به راحتی بر طرف کنید. برای خرید محصول تنها به نمایندگی های مربوط مراجعه کنید.

سید ایلیا ضیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سید ایلیا ضیایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره کارشناس فروش: 09127135842

phone icon شماره کارشناس پشتیبانی: 09130703996

phone icon شماره کارشناس پشتیبانی: 09130703997

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ پشتیبانی: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ کارشناس فروش: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: haminkesht@

instagram icon اینستاگرام: haminkesht@

email icon ایمیل: haminkesht@gmail.com

مجموعه هامین کشت شما را به خرید بهترین محصولات پشت تراکتوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید