مراکز خرید بیل چهار جک تراکتور

محتوای جدول

بیل تراکتور در واقع یک جز اصلی و مهم در تراکتور دیزلی است که یک سطل به عنوان ضمیمه جلویی دارد و به آن لودر جلویی یا لودر پرداخت می‌گویند. بیل تراکتور شامل یک قاب فشاری و یک مخزن است که می تواند به صورت هیدرولیکی یا مکانیکی بالا، پایین و تخلیه شود. برای حفاری، بیل چهار جک تراکتور باید به سمت جلو و به سمت نیمکت حرکت کند و برای تخلیه محتویات سطل، کل واحد باید برگردد و به راحتی خود را در موقعیت مکانی قرار دهد تا سطل را روی یک کمپرس خالی کند. از این مرکز می توانید بیل چهار جک تراکتور را با قیمت عالی و کیفیت و کاربرد بالا تهیه نمایید.

مراکز خرید بیل چهار جک تراکتور

انواع بیل تراکتور را بشناسید

انواع بیل تراکتور را بشناسید

بیل های تراکتور انواع و اقسام گوناگونی دارند که ممکن است در شعاع چرخش، ارتفاع، ظرفیت سطل، دور در دقیقه، حداکثر سرعت رو به جلو و… متغیر باشند. بیل های تراکتور در برخی معادن برای بارگیری مواد معدنی انباشته شده در کناره ها یا فشار دادن آن به پناهگاه های سطح زمین و… استفاده می شود. ظرفیت سطل ها از 0.57 متر مکعب به بالا می باشد. بیل های بزرگتر برای جابجایی اجسام سنگین و سنگ های شکسته دندان ها را به عنوان تجهیزات استاندارد حمل می کنند.

به طور مثال سطل های مورد استفاده برای جابجایی زغال سنگ نیازی به این تجهیزات ندارند. بیل مکانیکی از نظر فنی به هر ماشینی گفته می شود که سنگ یا زمین را حفاری می کند و آن را در محدوده های باریک به مکان مجاور تاب می دهد یا منتقل می کند یا روی مخزنی مانند کمپرسی یا واگن راه آهن می ریزد. از این نظر، بیل تراکتوری که تا حدی زیر زمینی که روی آن قرار دارد برش می‌دهد یا حفر می‌کند، به خوبی می‌تواند یک بیل مکانیکی در نظر گرفته شود.

بیل های مکانیکی، ابزاری هستند که از نیروی محرکه الکتریکی یا دیزلی برای عملکرد خود استفاده می‌کند، این محصول، متفاوت از بیل‌های دستی بوده و عملکرد راحتی دارند. بنابراین با توجه به نیازی که دارید می توانید از مدل های مختلف بیل تراکتوری استفاده نمایید. در این مجموعه انواع بیل جلو، بیل عقب، فرانت لودر، بیل صاف کن عقب و جلو تراکتور، گریدر، بکهو تراکتور و…تولید و فروش بیل تراکتور به صورت مستقیم انجام می شود.

مراکز پخش بیل چهار جک تراکتور

مراکز پخش بیل چهار جک تراکتور این مجموعه مرجع تولید و پخش بیل چهار جک و سه جک و دیگر مدل های بیل تراکتوری بوده و تولیدات خود را به تمامی نقاط کشور با قیمت های عالی و مقرون به صرفه ارسال می کند. قیمت بیل سه جک تراکتور و دیگر محصولات این شرکت از هر برند دیگری مناسب تر بوده و از لحاظ کیفی تمامی استانداردهای جهانی در تولیدات این مجموعه رعایت شده است. ما پاسخگوی تمامی نیازهای شما در این زمینه هستیم و به صورت آنلاین و 24 ساعته در خدمت رسانی حاضریم.