مشاوره و سفارش

  • 11 + 1 =

انواع بیل مکانیکی

بیل تراکتور از جمله لوازم و ابزارآلاتی می باشد که بر روی تراکتور نصب می گردد و جهت مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین جهت استفاده از بیل ها در بین مشتریان بسیار بالا است. برای خاک برداری، کندن کاری و همچنین جا به جایی انواع محصولات مختلف، از بیل های تراکتوری بکار می گیرند که بر روی تراکتور نصب می شوند

انواع یراق الات کشاورزی

جهت استفاده از تراکتور در امور کشاورزی و زراعت باید از دنباله بندها و ادوات تراکتوری استفاده کرد. ادوات کشاورزی شامل موارد بسیار متعدد و متفاوتی در کاربرد و عملکرد می باشند. برخی از ماشین آلات کشاورزی شامل بیل جلو وعقب تراکتور، تریلی تراکتور، خیش یا گاو آهن، سم پاش و… می باشد. هر یک از این ادوات برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع تریلر های تراکتوری

در کشاورزی، دامداری و همینطور موارد دیگری از این دست، تریلی هایی که به تراکتور وصل می شوند، نقش زیادی دارند. وظیفه اصلی تریلی پشت تراکتوری :عموماً در مزارع کشاورزی، جهت جا به جایی کود ها از انبار به زمین ها استفاده می کنند. همینطور با آن خاک و بذرها را نیز انتقال می دهند. از طرف دیگر، پس از برداشت محصول بهترین وسیله برای حمل فرآورده های می باشد. در دامداری اما از آن می توان در انتقال حیوانات، کود و مواد خوراکی آنها استفاده نمود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
یراق الات کشاورزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سمپاشی-سفارشیموجودتماس بگیرید
بیل مکانیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
تریلی تراکتوری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 10 − 3 =

درباره ما :

بازرگانی هامین کشت فعالیت خود را در کرمان قطب کشاورزی کشور در زمینه ارائه انواع ادوات کشاورزی، خصوصا ادوات پشت تراکتوری آغاز نموده است. از اهداف این بازرگانی تهیه و تامین متنوع ترین و با کیفیت ترین انواع ادوات کشاورزی به کشاورزان سراسر کشور و همچنین همکاری با کلیه فعالان این حوزه می باشد.

کارشناس فروش مهندس ضیایی