قیمت انواع تریلی پشت تراکتوری شهرهای مختلف

محتوای جدول

قیمت انواع تریلی پشت تراکتوری شهرهای مختلف بسته به کیفیت، اندازه، ضخامت، نوع برند، نوع خرید، مدل، جنس، استحکام، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا متغیر می باشد. تریلی پشت تراکتوری، یکی از ادوات کشاورزی می باشد که پشت تراکتور متصل می شود و به عنوان یدک کش از آن استفاده می کنند و به دو صورت تک محور و دو محور تولید می شود و برای حمل و جا به جایی انواع کودها، سموم، تنه درختان، علوفه و….. کاربرد دارد. این موضوعات باعث شده اند، خرید تریلی تراکتور خارجی، تریلی پشت تراکتور جدید و تریلی پشت تراکتور دست دوم همیشه و در هر شرایطی از بازار گرمی برخوردار باشند.

قیمت انواع تریلی پشت تراکتوری شهرهای مختلف

تاثیر نوسانات ارز بر قیمت تریلی پشت تراکتوری

تاثیر نوسانات ارز بر قیمت تریلی پشت تراکتوری نوسانات ارز بر قیمت تریلی پشت تراکتوری، تاثیر مستقیم و تنگاتنگی دارد، به طوری که با افزایش و کاهش نرخ ارز قیمت تریلی پشت تراکتوری افزایش و کاهش پیدا می کند. نوسانات نرخ ارز باعث شده قیمت تریلی پشت تراکتوری همانند هر کالا و محصولی با نوساناتی همراه باشد به همین دلیل شما هر روز قیمت جدیدی از آن را مشاهده می کنید. علاوه بر نوسانات نرخ ارز، عوامل دیگری هم روی قیمت تاثیر گذار می باشند، که از این عوامل می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • نوع خرید: خرید عمده همیشه قیمت کمتری نسبت به خرید خرده دارد.
 • هزینه های تولید: با افزایش و کاهش هزینه های تولید، قیمت تریلی پشت تراکتوری به ترتیب افزایش و کاهش پیدا می کند.
 • قانون عرضه و تقاضا: بر اساس این قانون میزان تقاضا با قیمت ارتباط مستقیم و تنگاتنگی دارد، یعنی با افزایش تقاضا قیمت افزایش و با کاهش تقاضا قیمت کاهش پیدا می کند.
 • کیفیت: از عوامل مهم و تاثیر گذار بر روی قیمت می باشد و هر چه کیفیت محصول افزایش یابد، قیمت هم بالا می رود.
 • سایز: هر چه سایز و اندازه تریلی پشت تراکتوری بزرگتر باشد، قیمت آن هم افزایش پیدا می کند.
 • مدل: بسته به مدل و کارایی تریلی پشت تراکتوری قیمت آن متفاوت می باشد.
 • کارایی و امکانات: هر چه امکانات و کارایی تریلی پشت تراکتوری افزایش یابد، قیمت آن هم افزایش پیدا می کند‌.
 • میزان تولید سالانه: با افزایش و کاهش میزان تولید سالانه تریلی پشت تراکتوری، میزان تولید افزایش و کاهش پیدا می کند.

دلایل افت قیمت انواع تریلی پشت تراکتوری

دلایل افت قیمت انواع تریلی پشت تراکتوری دلایل زیادی برای افت قیمت انواع تریلی پشت تراکتوری وجود دارد. یکی از این عوامل کاهش هزینه های تولید می باشد، استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی برای تولید تریلی باعث شده هزینه های تولید به طور قابل توجه ای کاهش یابد. کاهش قیمت آهن و فولاد هم باعث شده، قیمت انواع تریلی پشت تراکتوری به طور قابل توجه ای کاهش پیدا کند.

یکی دیگر از دلایل افت قیمت تریلی پشت تراکتوری میزان تولید سالانه بالای محصول می باشد که موجب شده کمبود عرضه در بازار ایجاد نشود و قیمت کاهش پیدا کند.

لیست بروز ترین قیمت انواع تریلی پشت تراکتور خارجی

لیست بروز ترین قیمت انواع تریلی پشت تراکتور خارجی برای اطلاع از لیست به روز ترین قیمت انواع تریلی پشت تراکتور خارجی می توانید به سایت های فروش که در این زمینه فعالیت می کنند، مراجعه نمایید و شما می توانید انواع مدل های محصول را با قیمت روز آن ها مشاهده کنید. علاوه بر قیمت، در هنگام خرید تریلی پشت تراکتوری باید به نکات طلایی زیر توجه کنید:

 • سایز: اندازه تریلی پشت تراکتوری را باید متناسب با نیاز خود و مقداری باری که می خواهید حمل کنید، انتخاب نمایید.
 • کیفیت: برای اطمینان از کیفیت و عملکرد تریلی پشت تراکتوری باید به سراغ برند های معتبر بروید.
 • ضخامت: به ضخامت فولادی که در ساخت تریلی استفاده شده، توجه نمایید، چون هر چه ضخامت ورق فولادی افزایش یابد، قیمت تریلی پشت تراکتوری هم افزایش پیدا می کند.
 • امکانات: به امکانات و کارکردهای تریلی پشت تراکتوری توجه کنید.
 • جنس لاستیک: به کیفیت لاستیک های پشت تراکتوری توجه نمایید.
 • ارتفاع: دیواره های تریلی پشت تراکتوری دارای ارتفاع های کوتاه و بلند می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز خود ارتفاع تریلی را انتخاب کنید.

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید

قیمت بیل بکهو پشت تراکتوری