تریلی پشت تراکتوری جدید تک محور

محتوای جدول

یکی از ادوات کشاورزی که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی زیادی در هنگام برداشت محصول و کارهای دیگر دارد، تریلی پشت تراکتوری جدید تک محور می باشد. این محصول در نمونه های مختلف و برند های مختلف در بازار یافت می شود. این وسیله با ارزشی است که از آهن ساخته شده و کاربردهای بسیاری دارد. تریلی در اندازه های مختلف ساخته می شود. نمونه های بزرگ این محصول برای تراکتورهای قدرتمند می باشد.

تریلی پشت تراکتور

قابل ذکر است که ایران دارای بزرگ ترین و البته بهترین کارخانه های تریلی پشت تراکتوری تک محور است. این کارخانه ها، با کیفیت ترین تریلی پشت تراکتوری تک محور را می سازند که جهت انجام عملیات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. این کارخانه ها از مارک های معتبر و معروف برای تولید کالاهای خود استفاده می کنند و انواع سفارشات را در زمینه محصول مذکور از مشتریان خود قبول می کنند. این تریلی به کمک چند عدد چرخ ساخته می شود که می توان به تریلی دو چرخ ، چهارچرخ، تریلی تراکتور شش چرخ که با دو عدد جک همراه است نام برد.

تریلی پشت تراکتوری جدید

امروزه به سبب کارایی زیاد تریلی پشت تراکتوری تک محور در مواردی مانند کشاورزی، حمل و نقل خاک، این محصول مورد توجه خاص کشاورزان می باشد. کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع تریلی تک محوری است. کشاورزان می توانند این ماشین آلات را به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها خریداری کنند تا بتوانند به کار خود سرعت ببخشند. خریداران تریلی پشت تراکتوری جدید تک محور، می توانند سفارش خرید خود را در وبسایت ما درج نمایند.

تریلی پشت تراکتوری تک محور

تریلی پشت تراکتوری تک محور چهار چرخ، معمولا برای حمل یونجه و علوفه دام و غذای طیور به کار گرفته می شود به این دلیل که دیواره تریلی نسبت به دیگر تریلی ها دارای ارتفاع و بلندی بیشتر است به همین دلیل توسط تراکتورهای سنگین و نیمه سنگین جابه جا می شوند.

استفاده از این تریلی به دلیل سرعت بخشیدن در کار نقش به سزایی در افزایش محصول و سود دهی زمین های کشاورزی و باغداری دارد. در ادامه ی این مطلب شما را با فروش تریلی پشت تراکتوری و تولید تریلی پشت تراکتوری آشنا خواهیم کرد.

تریلی پشت تراکتوری کاوه

تراکتورها ماشین های صنعتی و قدرتمندی هستند که با داشتن ظاهری گوناگون باعث کارایی های مختلف می شوند  و می توانند با نصب تجهیزاتی به عقب این دستگاه، نقل و انتقال انواع خاک ، سنگ ، علوفه، مصالح و هر نوع بار دیگری مثل کود و … را انجام دهند. این تریلی ها در انواع مختلف و سایز بندی کوچک و بزرگ و با دو یا سه چرخ در بازار موجود می باشند. تریلی پشت تراکتوری کاوه ، یکی از با کیفیت ترین انواع این دستگاه ها می باشد که در مراکز معتبر قابل خریداری است. برخی از این تریلی ها بعد از نصب بازوی هیدرولیکی بدون نیاز به نیروی انسانی برای جا به جایی بار فعالیت می کنند.

قیمت تریلی پشت تراکتور

تریلی پشت تراکتور ، انواع مختلفی دارد که بستگی به دستگاه شما، کارایی آن متفاوت است و شما با توجه به نیاز خود، بهتر است آن را تهیه کنید. قیمت این تریلی ها مختلف است و شما می توانید از طریق این سایت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید و اطلاعات لازم در مورد قمت این محصول را دریافت کنید.

خرید تریلی پشت تراکتوری

اگر شما به این محصول نیازمند هستید و می خواهید این محصول کاربردی و ارزشمند را تهیه کنید باید به چند نکته توجه کنید. قبل از خرید این محصول باید از طرز کار با این محصول آشنایی داشته باشید. این وسیله را باید متناسب با تراکتور خود تهیه کنید. مثلا برای تراکتورهای بزرگ باید تریلی متناسب با آن تهیه کرد و یا برعکس از چرخ های این محصول این محصول اطمینان حاصل کنید.

این محصول نباید از آهن آلات نا مرغوب ساخته شده باشد. برای خرید این محصول حتما از نمایندگی و سایت های معتبر این محصول خریداری کنید. در هر استان و هر شهر نمایندگی هایی وجود دارد که این محصول را به فروش می رساند. این محصول انواع مختلفی دارد و هر کدام کارایی خاص خود را دارد. برای تهیه این محصول می توانید از طریق این همین سایت اقدام کنید.

رنگ تریلی تراکتور

تریلی تراکتور از پر کاربرد ترین دستگاه ها در صنعت کشاورزی است که انواع خاصی از این دستگاه وجود دارد. این محصولات از فولاد و آهن خالص ساخته می شوند، اما شما می توانید استیل آن را هم در بازار پیدا کنید. رنگ تریلی تراکتور می تواند متفاوت باشد. محبوب ترین رنگ های این دستگاه عبارت است از آبی و قرمز و سبز.

تریلی پشت تراکتوری سبز

تریلی پشت تراکتور در رنگ های مختلفی تولید می شود و در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. تریلی پشت تراکتور سبز ، یکی از محبوب ترین نوع این دستگاه می باشد که مورد پسند اکثر کشاورزان است . برای تهیه این دستگاه می توانید با مشاوران فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

طراحی تریلی تراکتور

همان گونه که می دانید در صنعت کشاورزی و دامپروری از ادواتی مثل تریلی پشت تراکتوری استفاده می شود که طراحی و ساخت آن به صورت دوچرخ، چهار چرخ ، شش چرخ انجام می شود و می توانید با توجه به دستگاه خود از آن استفاده کنید.

طرح تریلی تراکتور

انواع تریلی پشت تراکتوری وجود دارد که درب های تخلیه آنها متفاوت است، به گونه ای که بعضی از آنها طرح مخصوصی دارند و این قابلیت را دارند که دیواره های کناری تریلی را باز کنند و طرح تریلی تراکتور به صورت لولایی می باشد که درب به سمت پایین می آیند و کار تخلیه را انجام می دهند.

ساخت تریلی تراکتور

همان طور که می دانید در صنعت دامپروری و کشاورزی، ادواتی مثل تریلی پشت تراکتور استفاده می شود که ساخت تریلی تراکتور باید به گونه ای باشد که متناسب با جنس و مدل تراکتور شما باشد. برای خرید این دستگاه می توانید با مشاوران فروش این سایت در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید

قیمت بیل بکهو پشت تراکتوری